E-Fit Apollo

Cvičte u nás rýchlejšie a efektívnejšie s revolučnou technológiou EMS, ktorý pracuje
na základe elektrickej svalovej stimulácie.

 

Vedeli by ste predstaviť,
že by ste si precvičili až 90%
svojej svalovej hmoty za 20 minút?

 

Elektrická stimulácia svalov /EMS/, prináša efektívnejšie cvičenie bez vedľajších účinkov. Pri tréningu E-Fit zaťažujete svoje telo prirodzeným pohybom. Každá svalová reakcia je ale podporovaná aj elektrickým impulzom, ktorý výrazne zvyšuje a prehlbuje účinnosť cvičení.

 

Tréning je veľmi intenzívny a krátky, lebo E-Fit prístroj súčasne stimuluje všetky svalové skupiny. Veľmi účinne pôsobí na formovanie postavy, na odstránenie tuku z problémových partií, minimalizuje prejavy celulitídy, zvyšuje výkonnosť, znižuje bolesti v chrbtici, nezaťažuje kĺby.

Športové zariadenia

Related Listing

Vaša recenzia

Ohodnoťte miesto kliknutím na hviezdičky dole

Poslať známemu

CAPTCHA overenie
captcha image

Zaslať požiadavku

CAPTCHA overenie
captcha image

O projekte

Nekomerčný - čistý spôsob, ako zmobilizovať všetkých Slovákov k pohybu ale nie hocijakému - pravidelnému - iba vtedy to má efekt.

Myšlienka je úplne jednoduchá - ľudia, ktorí sa pravidelne hýbu bývajú zriedkavejšie chorí a častejšie spokojní :-) Toť vsjo - nič viac - nič menej.

Zapojte sa aj Vy

Pripojte sa teda, Vy "ambasádori" športu a pridajte do zoznamu športovisko, športový klub alebo iba miesto, kde sa záujemci o pohyb môžu s vami rozhýbať

 
sledujte nás aj na FACEBOOKu

Kto?

V prvom rade chceme zmobilizovať všetkých cvičiteľov, trénerov, nadšencov športu - či už organizovaných alebo neorganizovaných - či už to robíte ako svoj koníček alebo ako svoju prácu.

Potrebujeme úplne všetkých!
Bez Vás "ambasádorov" pohybu to jednoducho nejde !!!