Body PRO Tréningy

Body PRO Tréningy sú unikátny športový projekt, ktorý v sebe kombinuje vytrvalostné a silové aktivity. Sme toho názoru, že treba komplexne rozvíjať všetky pohybové schopnosti človeka. Naše tréningy preto poskytujú všetko, čo rekreačný športovec potrebuje. 

Motivujeme, učíme návykom zdravého životného štýlu a správnej technike pohybu, každého športovca sledujeme individuálne a adekvátne prispôsobujeme prvky tréningu jeho možnostiam.

Každý jeden tréning je úplne iný a tým sa vyhýbame stereotypu.

Radi Vás privítame na naších tréningoch. Sledujte nás na našej facebook stránke, kde sa dozviete všetko ohľadom tréningov.  

 

Jednotlivci / skupiny , , ,

Related Listing

Komentáre sú uzavreté.

Poslať známemu

CAPTCHA overenie
captcha image

Zaslať požiadavku

CAPTCHA overenie
captcha image

O projekte

Nekomerčný - čistý spôsob, ako zmobilizovať všetkých Slovákov k pohybu ale nie hocijakému - pravidelnému - iba vtedy to má efekt.

Myšlienka je úplne jednoduchá - ľudia, ktorí sa pravidelne hýbu bývajú zriedkavejšie chorí a častejšie spokojní :-) Toť vsjo - nič viac - nič menej.

Zapojte sa aj Vy

Pripojte sa teda, Vy "ambasádori" športu a pridajte do zoznamu športovisko, športový klub alebo iba miesto, kde sa záujemci o pohyb môžu s vami rozhýbať

 
sledujte nás aj na FACEBOOKu

Kto?

V prvom rade chceme zmobilizovať všetkých cvičiteľov, trénerov, nadšencov športu - či už organizovaných alebo neorganizovaných - či už to robíte ako svoj koníček alebo ako svoju prácu.

Potrebujeme úplne všetkých!
Bez Vás "ambasádorov" pohybu to jednoducho nejde !!!