Štúdio-Balantes

Štúdio BALANTES sa nachádza za budovou hotela Európa vedľa železničnej a autobusovej stanice. Pri budove je situované parkovisko. Fyzioterapia: Fyzioterapeut prevádza komplexné vyšerenie pohybového aparatu a na základe vyšetrenia stanoví rehabilitačný program.Zameriava sa na širokú oblasť problémov: mobilizačné tecniky mäkkých častí, cvičenie u skolioz, chybného držania tela a iných ortopedických problémoch,cv. pri neurologických ochoreniach prevencia ťažkostí pohybového aparátu, škola chrbta,, cv. v tehotenstve a po pôrorde, funkčné poruchy pohybového aparátu. PILATES jedinečné cvičenie plné koncentácie pri kontrole pohybu, správnom dýchani a aktívnom centrálnom pletenci-bránica, svaly brucha, chrbta a panvovom svalstve. Pod kontrolou a vedením fyzioterapeuta, ktorý dba o precíznosť a plynulosť cvičenia. Pri pilates cvičení získate Redukciu nadváhy, náprava chybného držania tela u detí, terapia skolióz, terapia bolestivých stavov chrbtice a kĺbov. POWERJOGA – cvičenie založené na pravidelnom opakovaní základných jógových pozícií, ktoré dynamicky následujú za sebou. Je to súbor pozícií kombinovaných do systému sily a natiahnutia, využivajúce strečingové a rehabilitačné metódy. Základným predpokladom pre správne cvičenie je dýchanie. Postupom času zistíte, že máte silu, že ste viac ohybný a pružný, že sa vám lepšie dýcha a všetko zvládate s kľudom. To je hlavný cieľ cvičenia powerjógy. Byť v kľude a pri tom mať vytrénované a štíhle telo.

Športové zariadenia ,

Related Listing

Vaša recenzia

Ohodnoťte miesto kliknutím na hviezdičky dole

Poslať známemu

CAPTCHA overenie
captcha image

Zaslať požiadavku

CAPTCHA overenie
captcha image

O projekte

Nekomerčný - čistý spôsob, ako zmobilizovať všetkých Slovákov k pohybu ale nie hocijakému - pravidelnému - iba vtedy to má efekt.

Myšlienka je úplne jednoduchá - ľudia, ktorí sa pravidelne hýbu bývajú zriedkavejšie chorí a častejšie spokojní :-) Toť vsjo - nič viac - nič menej.

Zapojte sa aj Vy

Pripojte sa teda, Vy "ambasádori" športu a pridajte do zoznamu športovisko, športový klub alebo iba miesto, kde sa záujemci o pohyb môžu s vami rozhýbať

 
sledujte nás aj na FACEBOOKu

Kto?

V prvom rade chceme zmobilizovať všetkých cvičiteľov, trénerov, nadšencov športu - či už organizovaných alebo neorganizovaných - či už to robíte ako svoj koníček alebo ako svoju prácu.

Potrebujeme úplne všetkých!
Bez Vás "ambasádorov" pohybu to jednoducho nejde !!!