Megagym Banská Bystrica

Fitness centrum a Kardio centrum je vybavené strojmi a zariadením talianskej značky Technogym.

Step aerobic
Rytmické vystupovanie a zostupovanie z vyvýšenej a upevnenej plochy /stepera/. Je veľmi bezpečný, pretože využíva najmä prvky Low impactu. Dochádza k precvičeniu celého tela a jeho veľkých svalových skupín, najmä svalstva nôh a sedacieho svalu. Veľmi efektívne cvičenie na spaľovanie tukov.

P-Class
Tréning zameraný na problémové partie tela od pása dole: sedacie svalstvo, dolné končatiny brušné svalstvo. V hodine sú zahrnuté zdravotné cvičenia na chrbát. Obdoba kalanetiky.

Pilates
Cvičenie na podložke zamerané na budovanie sily, zlepšenie koordinácie, rovnováhy a držania tela a zvýšenie vytrvalosti. Zostavené z jednoduchých prvkov.

Mix aerobic
Striedanie nízkeho a vysokého aerobicu.

Body work
Celá cvičebňa jednotka je venovaná postupnému posilňovaniu svalových skupín. Pri jej realizácii sa využíva hmotnosť vlastného tela, jednoručné aerobicové činky, gumové expandery atď. Ťažisko cvičení je zamerané najmä na problémové zóny brušného, sedacieho a stehenného svalstva.

Cardio Kick-box
Spájaním boxerských úderov a kopov vzniká druh aeróbnej činnosti, ktorá je v súčasnosti najnovším trendom vo svete aerobicu. Cvičenie zahŕňa svalové partie v oblasti brucha, chrbta, sedacieho svalstva, stehien a lýtok. Rytmickým pohybom paží napomáha k ich zoštíhleniu a výraznému prerysovaniu. Okrem vysokej úrovne spalovania tukov dochádza k získaniu dobrej fyzickej kondície.

TaeBo
Výbušnosť, sila, výdrž...

Free AE
Voľná kombinácia foriem aeróbneho cvičenia.

Fat burner
Intenzívne cvičenie zamerané na spaľovanie tukov s prvkami posilňovania.

Interval AE
Aerobic, kde sa v pravidelných intervaloch strieda aerobne zaťaženie s fázou posilňovania.

Power step
Obdoba stepu, plus posilnenie a formovanie problémových svalových partií.

Power Joga
Pravidelným cvičením napomáha odstraňovať dlhoročné zdravotné aj psychické problémy. Zvyšuje flexibilitu, vyrovnáva svalovú nerovnováhu, núti ku koncentrácií, učí vnímať a ovládať celé telo. Vhodná pre všetky vekové kategórie, okrem detí.

Športové zariadenia ,

Related Listing

Vaša recenzia

Ohodnoťte miesto kliknutím na hviezdičky dole

Poslať známemu

CAPTCHA overenie
captcha image

Zaslať požiadavku

CAPTCHA overenie
captcha image

O projekte

Nekomerčný - čistý spôsob, ako zmobilizovať všetkých Slovákov k pohybu ale nie hocijakému - pravidelnému - iba vtedy to má efekt.

Myšlienka je úplne jednoduchá - ľudia, ktorí sa pravidelne hýbu bývajú zriedkavejšie chorí a častejšie spokojní :-) Toť vsjo - nič viac - nič menej.

Zapojte sa aj Vy

Pripojte sa teda, Vy "ambasádori" športu a pridajte do zoznamu športovisko, športový klub alebo iba miesto, kde sa záujemci o pohyb môžu s vami rozhýbať

 
sledujte nás aj na FACEBOOKu

Kto?

V prvom rade chceme zmobilizovať všetkých cvičiteľov, trénerov, nadšencov športu - či už organizovaných alebo neorganizovaných - či už to robíte ako svoj koníček alebo ako svoju prácu.

Potrebujeme úplne všetkých!
Bez Vás "ambasádorov" pohybu to jednoducho nejde !!!